Онлайн-семінар: «Розвиток освітньої спроможності у громадах»

26.05.202026 травня було проведено останній з циклу заходів для освітніх керівників. Семінар «Ефективне управління освітою на місцевому рівні та розвиток спроможності - підвищення спроможності вчителів, ефективна взаємодія освітніх управлінців та педагогічних працівників» розрахований на представників органів управління освітою, директорів опорних шкіл та методистів.

Формат семінару EduLab дозволив проаналізувати наявні умови, виділити потреби та напрямки для підвищення кваліфікації педагогічних працівників та розглянути різні приклади розвитку спроможності педагогів в умовах дистанційної роботи.

Важливу інформацію надали запрошені експерти: представники МОН та ДСЯО розповіли про сучасний стан розвитку вектору підвищення кваліфікації педагогів, а практики, представники ІППО та шкіл декількох областей України, поділились особистим досвідом, найкращими напрацюваннями та ресурсами, які можна використовувати для розвитку спроможності педагогів.

Семінар проводився національними експертами з питань освіти Сергієм Дятленко, Алевтиною Седоченко та радницею з питань реформ в освіті Іриною Нагорною за організаційної підтримки Київського РО Програми U-LEAD з Європою.


За цим посиланням ви можете завантажити презентацію у форматі PDF.

Онлайн-семінар: «Завершення навчального року: рекомендації та практичне впровадження в умовах дистанційного навчання»

21.05.202021 квітня було проведено семінар для освітніх керівників - представників органів управління освітою, директорів опорних шкіл, та методистів, - "Завершення навчального року: рекомендації та практичне впровадження в умовах дистанційного навчання".

Семінар проводився у форматі EduLab, що дозволило проаналізувати результати організації дистанційної освіти на теперішній час, розглянути актуальні питання, надати рекомендації та розглянути різні приклади завершення навчального року в умовах дистанційного навчання.

Цінною інформацією поділились запрошені експерти. Олена Ліннік, державний експерт МОН з питань забезпечення якості освіти, розповіла про актуальні питання організації освітнього процесу та надала рекомендації для завершення навчального року. Тетяна Вакуленко, заступник директора Українського центру оцінки якості освіти розповіла про плани проведення ЗНО із дотриманням заходів безпеки. Анатолій Котенко, директор Олексіївського НВК, Запорізької області та Сергій Кока, директор Новоселицької ЗОШ №3 Чернівецької області, поділились практичним досвідом завершення навчального року в дистанційних умовах.

Семінар проводився національними експертами з питань освіти Сергієм Дятленко, Алевтиною Седоченко та радницею з питань реформ в освіті Іриною Нагорною за організаційної підтримки Хмельницького РО Програми U-LEAD з Європою.


За цим посиланням ви можете завантажити презентацію у форматі PDF.

Онлайн-семінар: «Базові принципи комунікації для ОТГ»

20.05.2020


У цьому відео, записі навчального онлайн-семінару, мова йде про організацію комунікації в ОТГ, наявні інструменти та кращі практики.

Онлайн-семінар: «Організація роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги в громадах в умовах епідемії»

14.05.2020


Онлайн-семінар спрямований на посилення спроможності органів місцевого самоврядування та центрів ПМСД по забезпеченню належного функціонування закладів охорони здоров'я та по наданню якісної первинної медичної допомоги. В ході семінару експерт Василь Височанський та модератор Валерій Мікуліч представили інформацію щодо особливостей функціонування закладів ПМСД в кризових ситуаціях та налагодження взаємодії між центрами ПМСД та органами місцевого самоврядування, лікарнями спеціалізованої допомоги та іншими стейкхолдерами в громадах.

Онлайн-форум: «Інформування громадян і сприяння соціально-відповідальній поведінці під час пандемії»

08.05.2020


В ході онлайн форуму порівнюється досвід громад трьох країн – Естонії, Словенії та України. Мадіс Каллас, голова муніципалітету Сааремаа (Естонія) ділиться досвідом своєї громади в проходженні пандемії. Владімір Пребіліч, голова муніпалітету Кочев’є (Словенія) відкриває секрети сприяння соціально відповідальні поведінці громадян задля дотримання карантину, а Юрій Бова, голова Тростянецької ОТГ (Україна) наголошує на важливості співпраці адміністрації, громадян та бізнесу для створення гідних умов проходження пандемії в громаді.


За посиланнями нижче ви можете переглянути презентації доповідачів у форматі PDF:

Презентація 1

Презентація 2

Онлайн-форум: «Управління громадою під час пандемії – приклад громади Ніферн-Ошельбронн, Німеччина»

28.04.2020


Розповідаючи про досвід німецьких громад землі Баден Вюртембер, мер одного з містечок Бірґіт Фьортсер, представить типову структуру роботи адміністрації невеличкої німецької громади під час кризи, а її колеги із сусідніх міст, Штеффен Бохінґер і Томас Цайльмайєр, розкажуть про роботу громадського транспорту і дезінфекцію громадського простору. Українську точку зору в цій розмові представляє Ніла Островська, міський голова Красилівської ОТГ (Хмельницька обл.).


За цим посиланням ви можете завантажити презентацію у форматі PDF.

Онлайн-форум: «Сектор охорони здоров'я»

24.04.2020


Цей онлайн-форум присвячений саме питанням організації системи охорони здоров'я під час боротьби із коронавірусом. Питання розглядається з двох точок зору - словенської, муніципалітету Кочев'є, та української, Мукачівська ОТГ. Лікарі обох місцевих лікарень розкажуть яким чином організували свої заклади охорони здоров'я аби їх робота була максимально безпечною як пацієнтів, так і для співробітників.


За цим посиланням ви можете завантажити презентацію у форматі PDF.

Онлайн-форум: «Управління громадою під час пандемії – приклад громади Во, Італія»

21.04.2020


Муніципалітет Во, на півночі Італії, опинився в самому серці пандемії коронавірусу. Його мер, Джуліано Мартіні, розповідає про початок та перебіг жорстких карантинних заходів та організацію системи охорони здоров'я в муніципалітеті, приділяючи особливу увагу аспекту тестування на вірус, як заходу в протидії пандемії.


За цим посиланням ви можете завантажити презентацію у форматі PDF.

Онлайн-форум: «Управління громадою під час пандемії – приклад муніципалітету Кочев'є, Словенія»

17.04.2020Це перший із серії форумів про досвід громад в різних європейських країнах у підготовці та боротьбі з коронавірусом. В цьому відео мова піде де про досвід Кочев'є, невеликого муніципалітету в Словенії, у підготовці до пандемії коронавірусу, про який розповідає мер - Владімір Пребіліч. Заступник мера міста Буча, Тарас Шаправський, розкаже про згуртованість громади та співпрацю адміністрації із бізнесом задля забезпечення лікарів засобами особистого захисту.


За цим посиланням ви можете завантажити презентацію у форматі PDF.