U-LEAD з Європою

Децентралізація та регіональний розвиток є для України пріоритетними політичними завданнями, оскільки ці процеси сприятимуть створенню життєздатних органів місцевого самоврядування, які принесуть позитивні зміни у життя населення. Відповідальність за успішність цієї визначної реформи покладена на Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон).

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності і розвитку «U-LEAD з Європою» спільно реалізується Європейським Союзом та його країнами-учасницями – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма «U-LEAD з Європою» надає підтримку Уряду України у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Це включає дві основні цілі:

1. Посилення спроможностей ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою впровадження реформ регіональної політики та децентралізації (GIZ).

2. Розширення прав і можливостей об’єднаних територіальних громад з метою надання ними високоякісних послуг громадянам, що робить внесок у реформу децентралізації, яка триває в України (Sida).