Соціальні послуги в громаді

З чого почати?

Навчальний модуль «Соціальні послуги в ОТГ: з чого почати» розроблено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Він буде цікавим для заступників голів ОТГ та керівників структурних підрозділів, які займаються реалізацією соціальної політики в громаді.

Мета модуля - ознайомити слухачів з підходами у розвитку соціальних послуг на рівні громади, які б відповідали потребам громади, та складовими моделі інтегрованих соціальних послуг.

Під час навчання слухачі зможуть познайомитися з перспективним досвідом об’єднаних громад України, почути інтерв’ю голів ОТГ та керівників структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію соціального напряму в громаді. Вони доступно пояснюють складні речі з практичного досвіду, діляться власним досвідом вирішення труднощів, власними здобутками.

Курс складається з трьох блоків:

Громада, дружня до людини: критерії успішності
Законодавче регулювання розвитку соціальних послуг в ОТГ
Впровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в ОТГ

Після проходження курсу Ви дізнаєтесь, які кроки необхідно зробити, щоб покращити доступність та якість послуг, як збільшити обсяг послуг, що надаються вразливим верствам населення та забезпечити зростання стандартів якості життя населення у громаді.


Зміст


  Розділ четвертий
Доступно протягом днів
днів after you enroll

Розпочніть зараз!