Щоденні етичні дилеми у роботі в громаді

Програма «U-LEAD з Європою» вітає Вас на нашому навчальному онлайн-курсі «А як вчините Ви? – Етична дилема»!

Завдяки українським реформам територіальної організації влади та децентралізації, ОТГ отримали більше повноважень, обов’язків та ресурсів для надання комунальних послуг та задоволення потреб та запитів громадян. Чим більше впливу у Вас, як в посадової особи, тим більший інтерес викликатимуть Ваші рішення та дії. Від Вас очікуватимуть етичної поведінки, яка буде відповідати інтересам громадян, більше ніж від інших, і водночас перед Вами стоятимуть складні рішення та дилеми, і дуже рідко можна буде сказати де «чорне», а де «біле». Зазвичай, діяти етично складно через відтінки «сірого».

Чи знаєте Ви як впоратись із етичними дилемами, для яких немає очевидних відповідей?

Наш навчальний онлайн-курс пропонує Вам побути у ролі судді! Перевірте свою інтуїцію та знання під час відповідей на питання «А як вчините Ви? – Етична дилема».

-->

Тепер, коли Ви, як посадова особа місцевого самоврядування, виявили Ваші слабкості щодо уникнення конфлікту інтересів, ми заохочуємо Вас дізнатись ще більше. Нижче наводимо посилання на ключові законодавчі документи, а також Європейські кодекси поведінки та інші цікаві інструменти онлайн-навчання. Нехай щастить!

Посилання на законодавчу базу в Україні:

Інші документи:

Інші цікаві інструменти онлайн-навчання: