Основи реформи охорони здоров’я за допомогою eHealth

Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth

Програма «U-LEAD з Європою» рада вітати вас на онлайн-навчанні «Основи реформування системи охорони здоров'я з допомогою eHealth»!

Модуль має на меті ознайомити вас із основами реформи системи охорони здоров’я, зокрема її переходом на нову модель фінансування та на нову електронну систему. Пояснити, як побудована електронна система охорони здоров’я, та чому варто приєднатися до неї. А також що таке центральна база даних, медичні інформаційні системи (МІС) та як їх обирати, дії в МІС для лікарів та керівників для реєстрації закладу, працівників та клієнтів.

У навчальному модулі на вас чекають навчальні та мотиваційні відео, тести та інтерактивні вправи. Вони допоможуть краще розібратися в матеріалі.

А тепер - до навчання!


Матеріали доступні для перегляду одразу, реєструватися не потрібно. Натиснувши "переглянути" напроти відповідного розділу модуля вище, ви потрапите на сторінку перегляду навчання.

Зверніть увагу, що для отримання сертифікату після проходження навчання все ж потрібно зареєструватися. Це зовсім не складно та займає всього декілька хвилин.

Розпочніть зараз!