Вступ до електронного документообігу

   Промо ролик

Вітаємо на сторінці курсу «Вступ до електронного документу».

Цей курс направлений на громадян, державних службовців та малий і середній бізнес. Його мета – надати можливості, навички та розуміння роботи з електронними документами.

Ви дізнаєтеся про поточний стан електронного документообігу в Україні, познайомитеся з гарними практиками та стандартами Європейського Союзу.

Після проходження цього курсу у вас будуть сформовані базові розуміння: що таке електронний документ, що таке електронна ідентифікація Mobile ID та життєвий цикл електронного документу, який підтримують електронні довірчі послуги. Окрім теоретичних складових в рамках цього курсу будуть продемонстровані також і практичні підходи – яким чином ви можете підписати електронний документ, перевірити достовірність раніше підписаних документів, обмінятися, та продемонстровані підходи по підписанню контрактів між двома і більше контрагентами або нормативних документів в рамках процедур погодження їх в органах державної влади.


ЗмістРозпочніть зараз!Цей курс було підготовлено в рамках проекту «Реформа управління на сході України II» який виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Зміст цього курсу є виключною відповідальністю авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «Реформа управління на сході України II», Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.