Формування спроможної освітньої мережі в громаді

З 2014 року в Україні впроваджується широкомасштабна реформа децентралізації державного управління. Мета реформи – формування ефективного місцевого самоврядування. Освіта знаходиться у сфері відповідальності органів місцевого самоврядування. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» органи місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад забезпечують доступність та безоплатність освіти на своїй території, зокрема, здобуття повної загальної середньої освіти.

Рішення, які мають приймати ОМС громади часто бувають складними, такими, що потребують ретельного планування. Саме про це йтиметься мова у курсі «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі в громаді».

Ми розглянемо наступні питання, важливі для ефективного планування освітньої мережі:

• Кроки, необхідні для побудови спроможної освітньої мережі
• Цикл політики
• Чітке та коректне формулювання проблемної ситуації
• Формування підтримки
• Пошук та вибір варіантів рішення

У цьому курсі на вас чекають навчальні відео, інтерактивні вправи та тести. Вони допоможуть краще розібратися в матеріалі. Окремою родзинкою курсу є інтерв’ю з представниками ОТГ, які вже пройшли шлях створення спроможної освітньої мережі.

Опанування даних інструментів згодиться у нагоді при прийнятті рішень не тільки в галузі освіти, але і в інших сферах, за які відповідають органи місцевого самоврядування.


Зміст


  Цикл політики
Доступно протягом днів
днів after you enroll
  2. Пошук рішення
Доступно протягом днів
днів after you enroll

Розпочніть зараз!