Вебсайти, соціальні мережі та месенджери: як не загубитися?

Вебсайти, соціальні мережі та месенджери: як не загубитися серед різноманіття діджитал-інструментівЗавдяки розвитку діджитал-інструментів кожен із нас, сидячи вдома, може зробити багато важливих справ. Так, у мобільному додатку ми можемо відстежити рух громадського транспорту та запланувати свої поїздки, а в особистому кабінеті на сайті міського водоканалу сплатити за послуги та перевірити дані лічильника.

Вебсайти, соціальні мережі та месенджери допомагають нам отримати всю необхідну інформацію від органів влади. Але усім цим різноманіттям діджитал-інструментів потрібно вміти правильно користуватися.

Вебсайти накопичують та зберігають інформацію про життя громад, діяльність влади та розвиток територій. Саме вебсайт дозволить вам перенести частину комунікації з населенням з кабінету до мережі. А молодь точно оцінить створення нового каналу комунікації.

Соціальні мережі давно переступили межу розваг та перетворилися на окремий віртуальний світ, який пришвидшив темп життя суспільства. Facebook, Twitter, YouTube та Instagram це найшвидші канали комунікації з активними мешканцями громади та потужні канали для висвітлення і роз’яснення інформації про неї.

Технічна складова роботи соціальних мереж постійно модернізується та стає доступнішою. Наявність інтернету та креатив допоможуть вам створити інтернет-спільноту вашої громади, яка буде отримувати оперативну та достовірну інформацію.

Наступний інструмент цифрової комунікації, який стане у нагоді громадам – це месенджери. Viber, Telegram, WhatsApp та Facebook Messenger найбільш популярні сервіси для обміну повідомленнями в Україні. Канал у Телеграмі чи спільний чат мешканців громади у Viber допоможе попередити населення про надзвичайні події чи організувати мешканців для спільної роботи.

Для ефективної комунікації варто створити сайт, публічну сторінку у Фейсбуці та організувати спільний чат для мешканців. Ці рішення допоможуть розповісти про громаду та залучити якомога більше громадян до розвитку територій.Натисніть «Завершити та перейти далі» для переходу до наступної частини навчального модуля, де ми розкажемо про вебсайти та для чого вони потрібні громадам.

Завершити та перейти далі